REGULAMIN POBYTU Z PUPILEM W PENSJONACIE PIANO NOBILE

1. Warunkiem przyjęcia w Pensjonacie Piano Nobile zwierzęcia jest zgłoszenie tego faktu w dniu dokonywania rezerwacji.
2. W Pensjonacie Piano Nobile mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Pensjonat Piano Nobile ma prawo odmówić w szczególności przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne).
3. Nieuprzedzony o towarzyszących Gościom zwierzętach, Pensjonat Piano Nobile może nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia.
4. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem, Pensjonat Piano Nobile może odmówić zakwaterowania bez możliwości zwrotu wpłaconego zadatku.
5. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia. Zwierzę powinno posiadać smycz, obrożę, kaganiec, klatkę - w zależności od gatunku zwierzęcia.
6. Opłata za pobyt zwierzęcia jest stała i wynosi 25,00 zł/doba.
7. Zwierze przebywające na terenie Pensjonatu Piano Npbile nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na jego terenie. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.  W przypadku powtarzających się  skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.
8. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym Pensjonat.
9. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu i nie wpuszczanie psów na łóżka i kanapy.
10. Zwierzęta mogą korzystać z wyznaczonych przestrzeni w środku Pensjonatu jak również na zewnątrz.
11. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu Pensjonatu. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika recepcji.
12. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez jego zwierzę i jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich uszkodzeń.
13.  Wszystkie szkody w mieniu Pensjonatu Piano Nobile bądź mieniu innych Gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Pensjonatu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.
14. Zwierzę musi pozostawać pod nadzorem przez cały pobyt na terenie Pensjoantu.
15.  Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej